◄ افزایش یک فروند شناور به ناوگان حمل و نقل دریایی بندر خرمشهر در سال جاری

تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۹
کد مطلب: 77731
تین نیوز | مدیر اداره بنادر و دریانوردی خرمشهر از افزایش یک فروند شناور به ناوگان حمل و نقل دریایی بندر خرمشهر در سال جاری خبر داد و گفت: در سال گذشته دو فروند شناور، کار جابجایی مسافران را انجام می دادند که با افزایش یک فروند شناور در سال جاری، ظرفیت جابجایی مسافر به 560 نفر در روز افزایش یافت.

عادل دریس در گفتگو با خبرنگار تین نیوز در بندر خرمشهر، سه فروند شناور مسافری از طریق بخش خصوصی تامین شد، گفت: سال گذشته روزانه دو شناور از پایانه بین‎المللی مسافری خلیج فارس کار جابجایی مسافران را انجام می دادند که امسال با افزوده شدن یک شناور دیگر، تعداد شناورها به سه فروند افزایش یافت.  

وی با بیان اینکه شناورهای مسافری بندر خرمشهر با ظرفیت 560 مسافر کار جابجایی مسافران را انجام می دهند، گفت: با توجه به اینکه خرمشهر در محل تلاقی کارون و اروند واقع شده است، از پتانسیل ویژه ای برای رونق بخشیدن به فعالیت‎های گردشگری برخوردار است.

دریس افزود: با توجه به اینکه شرایط مساعد آب و هوایی در ماه های اسفند و فروردین، بندر خرمشهر از جمله محل‎های بازدید مسافران نوروزی و گردشگران است.

وی تصریح کرد: بندر خرمشهر با توجه به زیر ساخت های موجود، وجود پایانه بین المللی مسافری خلیج فارس و خطوط کشتیرانی فعال در مسیر کشورهای کویت و عراق، نقش بسزایی در صنعت گردشگری ایفا می کند.

مدیر اداره بنادر و دریانوردی خرمشهر اظهار داشت: بندر خرمشهر آمادگی لازم برای جذب سرمایه‎گذاران و خطوط مختلف کشتیرانی را دارد.

تمامی حقوق این وب سایت برای ملک ترابر محفوظ می باشد.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت تهران